Підсумки Тижня дитячої та юнацької книги

в Смілянській спеціалізованій школі І –ІІІ ступенів №5

(31.03.2014-04.04.2014)

Народна мудрість говорить: «День без книги – що обід без хліба». В час комп’ютерних технологій Інтернет дійсно створює умови для оперативного та швидкого пошуку інформації, що дуже важливо в період стрімкого розвитку науково – технічного прогресу. Однак пріоритетність книги в тому, що, на відміну від інших носіїв інформації, вона розвиває в людині мислення та творчу уяву, сприяє збагаченню словникового запасу, формує світобачення, прищеплює моральні цінності.

/Files/images/IMG_0699.jpg

Звитяжно, що в деяких сім’ях книга і сьогодні займає по – справжньому почесне місце. А це головна запорука виховання юного читача та хорошого учня.

Тиждень дитячої та юнацької книги в Смілянській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №5 (31.03.2014-04.04.2014) пройшов під гаслом: «Книга – твій кращий друг». До участі в заходах Тижня були задіяні всі класи школи.

Так, на початку Тижня по школі була оголошена благодійна акція, яку буде продовжено до кінця навчального року, «Дитяче науково – популярне видання в подарунок бібліотеці». Метою акції є розвиток читацьких інтересів, і пізнавальних здібностей учнів в процесі читання науково – популярної літератури, розширення світобачення, формування морально – етичних цінностей в учнів.

Активними учасниками конкурсу малюнків «Мій улюблений книжковий герой» стали учні 1-5 класів школи. Виставка малюнків викликала інтерес, як в учнів школи, так і їхніх батьків. В конкурсі «Закладка – вірний друг книги» прийняли участь юні читачі 1-4 класів, продемонструвавши різноманітні техніки виготовлення закладок із тканини, паперу, ниток – муліне, орігамі та ін. Серед учнів 1-7 класів був проведений парад книг на тему: «Океан – бук». На книжковий парад учні представили свої улюблені книги. Учасники заходу зробили цікаву рекламу улюбленої книги, пробудивши тим самим інтерес до читання в інших учнів. Яскрава палітра книжкового океану продемонструвала незгасний інтерес підростаючого покоління до книги – ріки мудрості та знань.

/Files/images/IMG_0703.jpg

Діюча при бібліотеці школи інформаційна служба, яка складається з учнів 9-10 класів, на протязі Тижня дитячої книги знайомила учнів 5-9 класів з історією виникнення книги. Кожний свій виступ інформатори завершували вікториною «Це потрібно знати!». В приміщенні шкільної бібліотеки діяла книжкова виставка «Книга – найкращий співрозмовник». Відвідувачі бібліотеки мали нагоду прийняти участь у святковій вікторині «Сторінками прочитаних творів». Учні 6-А класу школи виступили по класам з веселою програмою «Поїзд жартів від українських письменників – гумористів».

Завершився Тиждень дитячої та юнацької книги в спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №5 святом «Книга збирає друзів» для учнів 2–7 класів. Змістовна та емоційна програма свята сприяла активізації пізнавальних здібностей учнів, та мала великий виховний вплив. Учасники та гості по завершенні свята висловили одноголосну думку про безцінне значення книги, як головного винаходу людства.

/Files/images/IMG_0704.jpg

/Files/images/IMG_0714.jpg

/Files/images/IMG_0720.jpg/Files/images/IMG_0721.jpg

/Files/images/IMG_0740.jpg

/Files/images/IMG_0742.jpg

/Files/images/IMG_0748.jpg

/Files/images/IMG_0749.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 176