• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Організація роботи школи

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ШКОЛУ

Діяльність Смілянської спеціалізованої школи І-Ш ступенів № 5 направлена на реалізацію Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту"; Національної доктрини розвитку освіти в Україні, Національної програми "Діти України", Постанови Кабінету Міністрів України № 1717 від 16.11.2000 "Про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру і дванадцятирічний термін навчання", Указу Президента України від 09.10.2001 № 941, "Державний стандарт початкової, базової та повної середньої освіти", "Про додаткові заходи щодо забезпечення розвитку освіти України" та інших державних програм в галузі освіти.

Смілянська спеціалізована школа І-Ш ступенів № 5 м. Сміли розміщена в типовому приміщенні, збудованому в 1977 році. В цьому ж приміщенні знаходяться шкільні майстерні, їдальня, спортивні зали.

Станом на 01. 09. 2016 року в закладі працює 47 педагогічних працівників.
З них:
• Остапенко Валентина Павлівна – директор школи, учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії. 21 рік педагогічного стажу. Директором школи працює з 2012 року.
• заступники директора школи:
1. Галактіонова Наталія Василівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель хімії вищої кваліфікаційної категорії, “Учитель-методист”. Має 17 років педагогічного стажу. Заступником директора школи працює з 2003 року.
2. Іванов Сергій Вікторович – заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії. Має 16 років педагогічного стажу. Заступником директора школи працює з 2010 року.

3. Ворона Анна Сергіївна - заступник директора з виховної роботи, учитель історії. Має 6 років педагогічного стажу. Заступником директора школи працює з 2016 року.

У закладі працюють досвідчені педагоги, які систематично підвищують фахову майстерність, вдосконалюють форми і методи роботи, впроваджують новітні технології навчання, створюють оптимальні умови для навчання кожної дитини, стимулюють її пізнавальну діяльність.

Враховуючи побажання батьків, учнів, відповідне кадрове забезпечення та матеріальну базу навчального закладу, з метою розвитку інтелектуального потенціалу молодших школярів, логічної грамотності, формування просторової уяви, розширення кругозору дітей, активізації пізнавальної діяльності у класах початкової школи виділено години на вивчення курсу „Логіка”; з метою оволодіння учнями мистецтва слухати і говорити, зв’язно, логічно і послідовно викладати свої думки – „Основи красномовства”. Учні також вивчають російську мову та курс «Сходинки до інформатики». У 5-11 класах введено факультативи з хімії, інформатики; курси за вибором з математики, економіки.

Забезпечуючи освітні запити кожної дитини, враховуючи здібності, бажання розвивати творчість, власний інтелект, у 2016-2017 навчальному році години варіативної складової також виділено для індивідуальних занять та консультацій з хімії, інформатики, фізики, історії України, біології, математики, української мови, російської мови.

Кiлькiсть переглядiв: 552